Kontakt

Nech sa páči, všetky kontakty dostupné na jednom mieste. Neskrývame sa. Prečo by sme to robili?

Na emaily aj telefonáty klientov odpovedáme, zálohy vopred neberieme, čo sľúbime, to dodáme. Pracujeme s malými firmami, väčšími klientami aj reklamnými agentúrami. Viac o našich prácach a projektoch nájdete na stránke Spolupráce, projekty alebo Referencie.

Kontaktné údaje

Administör s.r.o.
Partizánska 800/17
Trenčín 911 01

IČO: 48 252 034
DIČ/IČ DPH: SK212 010 6802

Spoločnosť zapísaná v OR Okresného súdu Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 31887/R

Online kontakty

Len tak pokecať: bezstarosti@administor.sk
Poradiť, opraviť: podpora@administor.sk
Urgent mi volať: +421 904 488 148

Napíšte nám

Ako správni webmastri sme online takmer stále, takže na odpoveď nebudete dlho čakať. Vypíšte formulár nižšie a odpoveď príde veľmi rýchlo.


  Kontakt Administör s.r.o. Trenčín

  Krátke odpovede na niektoré z vašich otázok

  1. Koľko trvá výroba jednoduchej stránky?
   Jednoduchú, informačnú stránku môžete mať online veľmi rýchlo. Vymyslíme spoločne štruktúru obsahu, vyberieme vhodnú šablónu a z dodaných podkladov vám stránku pripravíme do niekoľkých dní. Podrobnejšie informácie nájde na stránke Služby.
  2. Môžem sa o stránku starať aj sám alebo musím vždy čakať na vás s každou maličkosťou?
   O obsah stránky sa môžete starať vy resp. vaši zamestnanci. Po odovzdaní stránky dostanete školenie, aby ste vedeli, čo sa kde nachádza a upravuje. Technickú údržbu však nechajte na nás, v článku Ako sa staráme o stránky klientov sme spísali, čo to všetko obnáša.
  3. Mám svoju starú stránku a chcem ju vylepšiť. Dá sa to alebo si musím dať vyrobiť komplet novú?
   Dá aj nedá. To posúdime individuálne, keď každá stránka je iná. Keďže sme naozajstní programátori, veľa vecí vieme zachrániť a inovovať. Úplne novú stránku vám odporučíme iba vtedy, keď to bude dávať ekonomický zmysel a náklady neprevýšia prínosy.
  4. Chceme novú stránku aj s eshopom a máme rozpočet 700 €. Dokážete sa zmestiť do tejto sumy?
   Webová stránka je vaším zamestnancom, ktorý nebýva chorý, nepotrebuje prestávky a ani nepýta minimálne odmeny 2x do roka. Spolu s eshopom vám zarába peniaze keď spíte, keď dovolenkujete aj keď ste chorí. Odpoveď je „Nie, nezmestíme sa“. Naše skúsenosti sú také, ako píšeme nižšie:

  Zo skúseností vieme

  Drahá aj lacná webová stránka vás v konečnom dôsledku bude stáť rovnako. Keď ušetríte peniaze teraz, v budúcnosti budete mať vyššie náklady, nervy a zbytočne strávený čas s opravami. Myslite na to pri plánovaní rozpočtu na novú stránku.

  To top
  Administör