Služby

Naše služby využívajú jednotlivci, menšie a väčšie spoločnosti na Slovensku či v zahraničí a pôsobíme aj ako odborný subdodávateľ reklamným a fullservisovým agentúram.

Dlhoročnou prácou so zákazníkmi a vďaka skúsenostiam získaným prevádzkou vlastných projektov, máme presnú predstavu o tom, čo je potrebné urobiť, aby zákazník nemal pocit, že ho budovanie a správa jeho vlastnej internetovej stránky či eshopu otravuje.

Vytvorili sme na slovenskom trhu výnimočný koncept spolupráce s klientami, ktorý sme nazvali „Bez starostí“. Je navrhnutý tak, že:

 • klienta neotravujeme zbytočnými technickými otázkami,
 • pre klienta vypracujeme technickú špecifikáciu a vyberiem niekoľko vhodných návrhov designu. Stačí si vybrať design, odsúhlasiť navrhnuté funkcie a púšťame sa do práce.
 • klient neplatí zálohu vopred,
 • klienta nezaťažujeme tvorbou či dodaním grafiky,
 • pre klienta naši redaktori napíšu pútavé texty na stránku a doplníme ich ilustračnými obrázkami,
 • klientovi naplníme eshop – premigrujeme kategórie, obrázky aj samotné produkty,
 • klientovi napojíme platobnú bránu, API služby a automatické importy tovaru.

Urobíme pre klienta mnoho ďalších vecí bez toho, aby sme ho oberali o čas, ktorý je pre jeho podnikanie a súkromný život veľmi vzácny.

Koncept „Bez starostí“

Na začiatku si odsúhlasíme zadanie a vy už len sledujete online, ako vašu novú stránku tvoríme. Na nič sa nepýtame, v tichosti pracujeme a priebežne vás informujeme, čo je hotové. Nakoniec zapracujeme pripomienky a novú stránku môžeme zverejniť.

Služby a ich krátky popis

Tvorba internetových stránok

Vytvoríme pre vás informačnú stránku alebo eshop postavenú na najrozšírenejšom redakčnom systéme WordPress alebo naprogramujeme stránku na mieru podľa požiadaviek. K internetovej stránke patrí aj design, grafické práce a samozrejme obsah. Môžete sa spoľahnúť, že keď sa dostaneme k fáze spustenia, bude vaša stránka obsahovať všetky požadované funkcie, bude v dizajne podľa zadania a bude naplnená obsahom.

služby

Programovanie online systémov

Programovanie je to, čo nás baví. Či potrebujete interný vzdelávací (eLearning) systém, manažment obsahu pre stovky zariadení v rôznych kútoch sveta alebo aplikáciu, ktorá firme vďaka automatizácii ušetrí státisíce eur, sme tu a zákazku prijímame. Ozvite sa nám, tu nájdete kontakty.

Programovanie WordPress pluginov

Máte svoju stránku hotovú a nedarí sa vám nájsť plugin, ktorý by vyhovoval vašim požiadavkám? Napíšte nám na podpora@administor.sk alebo cez kontaktný formulár. Pluginy tvoríme tak, aby nespomaľovali stránku, boli intuitívne a pracovali presne tak, ako nám zadáte. Navyše dostanete od nás preklady do CZ a EN zdarma a ročnú technickú podporu. Vlastný plugin od nás majú napríklad tanečná škola, importér vozidiel či predajca investičných kovov a mincí.

Copywriting

Pochopili sme, čo myslel Filip Kuna výrokom „Obsah je King, distribúcia je King Kong“. Keď tvoríme vašu stránku, potrebujete aj texty. Popisné a informačné, niekedy technické, ale vždy zaujímavé. Členovia redakcie nášho vlastného magazínu anymag.online pre vás napíšu texty:

 • na stránku a do eshopu – popisy kategórií, popisy produktov, informačné texty, návody a inštrukcie,
 • do transakčných emailov – texty po prijatí objednávky, po jej úhrade, expedícii a všetky ďalšie, ktoré budete potrebovať,
 • pravidelných newslettrov aj s návrhom tém a publikačného plánu.

Keď už máte texty na svojej stránke tip-top, nezabudnite na obsah, ktorý budete promovať, aby vás zákazníci našli. Patria sem:

 • články blogu na vašej stránke,
 • články, ktoré uverejníte na iných stránkach (napr. anymag.online alebo handmadevyrobky.eu),
 • tlačové správy, ktoré pošlete do agentúr,
 • textové príspevky alebo popisy k videám na sociálnych sieťach.

Všetko vyššie spomenuté pre vás radi pripravíme.

Publikovanie promo článkov

S tvorbou obsahu súvisí aj jeho publikovanie. Nami napísaný alebo vami dodaný článok uverejníme na niektorom z našich projektov:

 • anymag.online – všeobecné zameranie,
 • handmadevyrobky.eu – hobby, recepty a domácnosť, náradie a nástroje,
 • rocker.sk – hudobné nástroje, aparatúra, služby pre hudobníkov.

Odkazy v článkoch sú „do follow“, sú uverejnené natrvalo a články môžu obsahovať rôzne multimédiá, ako sú obrázky a galérie, videá, hudba či podcasty, vložené príspevky zo sociálnych sietí a čokoľvek iné. Ak potrebujete publicitu, ozvite sa nám cez kontakty.

Grafické práce

Logo pravdepodobne máte, ale máte ho aj v krivkách, aby bolo „ostré“ na internete, na tričku aj na billboarde? V rámci tvorby webu toto nie je vaša starosť. Vyriešime to za vás.

Oslovte nás aj keď potrebujete nové logo, celú firemnú identitu s design manuálom, bannery, grafické šablóny na sociálne siete, vizitky, samolepky či polep vozida, 3D logá, rollupy. Akúkoľvek grafickú požiadavku vám splníme, dodáme podklady pre tlač v správnom formáte a ak to bude potrebné, zabezpečíme aj tlač resp. výrobu.

Pozrite si stránku Referencie, kde nájdete naše práce alebo si prečítajte náš Blog.

To top
Administör